Kongres dla rodziców - 16 czerwca 2019

KUP BILET ON - LINE   https://pokonajautyzm.evenea.pl

Drodzy rodzice,

Serdecznie zapraszam Was na I Narodowy Kongres dla rodziców poświęcony terapiom, które usuwają skutki spektrum autyzmu oraz chorób neurologicznych. Szczegóły poniżej.Wiemy już, że w niektórych sytuacjach ciężkiej choroby z powikłaniami tradycyjne środki leczenia mogą okazać się bezbronne. Potrzebna jest nam zatem skuteczna alternatywa. Aby jej zaufać należy ją dobrze poznać. Do tego potrzebna jest edukacja. Tak drodzy Państwo my rodzice swoich kochanych dzieci w dzisiejszych czasach musimy sami się edukować w kwestiach zdrowotnych, ponieważ zostawieni sami sobie z chorobą naszego dziecka wielokrotnie nie mamy dokąd pójść po pomoc. Aby uniknąć bezsensownego błąkania się po różnych miejscach w poszukiwaniu nadziei na poprawę stanu zdrowia dziecka należy zrozumieć skąd się to wszystko wzięło.
Pomyślcie drodzy rodzice czy naprawdę dziko żyjące zwierzęta w dżunglach czy lasach korzystają z pomocy lekarzy i terapeutów? Oczywiście, że nie. Zwierzęta te żyją w zgodzie z naturą. A my najmądrzejsze ssaki tej ziemi mamy naprawdę koszmarne problemy zdrowotne.

Dlaczego kongres skierowany jest do Was Rodziców ?
Wychowujecie swoje dzieci. To Wy decydujecie o ich wychowaniu, upodobaniach, nawykach i przygotowaniu do życia. To Wy je prowadzicie przez życie starając się przekazać wszystko co najlepsze.

Dzieci są Naszą przyszłością, przedłużeniem naszego życia, kontynuacją rozwoju, postępu, utrzymaniem gatunku ludzkiego. Ale przyszło im żyć niestety w bardzo trudnych warunkach rozwoju cywilizacji. Mają skażoną, wyjałowioną z wartości odżywczych żywność, skażone powietrze i wodę. Ich organizmy są obciążone toksynami po lekach, antybiotykach, szczepionkach i niezdrowym jedzeniu. Kumulacja toksyn w ich organizmach niszczy im zdrowie a niekiedy nawet życie. Dzisiaj już niemowlaki zapadają na choroby, na które kiedyś zapadali wyłącznie dorośli.

Co się dzieje z dziećmi tej ziemi ?

Aby zapobiec upośledzeniu zdrowotnemu Naszemu a w szczególności Naszych dzieci potrzeba Nam nauczyć się mądrze żyć w świecie dostatku i dokonywać właściwych wyborów, z pełną świadomością prowadzić nasze życie. Dzieci będą Nas naśladować.

Kongres być może rozpocznie proces Waszej edukacji, być może będzie jej kontynuacją. Wiedza jest wyjątkowo cennym nabytkiem, ponieważ pozwala min. dokonać koneksji naszego życia ze zdrowiem. Tego drodzy rodzice wszyscy potrzebujemy.

HARMONOGRAM KONGRESU

10:00 - 10:15 - Przywitanie Izabela Kaczorowska
10:15 - 11:30 - "Choroby neurologiczne-przyczyny i naturalne sposoby leczenia" lek.med.Hubert Czerniak

11:30 - 12:00 - Przerwa kawowa

12:00 - 13:00 - "Szczepienia autyzmem i obrona przed ich wymuszaniem" Justyna Socha fundacja STOPNOP
13:00 - 14:00 -  "Marihuana medyczna. Co w niej leczy" Dorota Gudaniec fundacja Krok po kroku

14:00 - 14:30  - Przerwa kawowa

14:30 - 16:30  - "Terapia CEASE dr. Tinusa Smitsa Całkowita Eliminacja spektrum autyzmu" mgr Izabela Kaczorowska
16:30 - 17:15  - "Terapia biorezonansowa jako wsparcie w chorobach neurologicznych" lek.med. Volodymyr Volovyk

17:15 -             - Zakończenie kongresu. Proszę również wziąć pod uwagę fakt, że kongres może się przedłużyć jeśli prelegenci przedłużą swoje wykłady lub pojawią się pytania z sali.

PRELEGENCI

lek. med Hubert Czerniak 
 Lekarz chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w POZ.  Prowadzi swój kanał na YouTube (Hubert Czerniak TV) oraz profilu Facebook (Hubert Czerniak - Włączamy myślenie).  Stara się powiązać tematy z zakresu medycyny konwencjonalnej i alternatywnej.Ma odwagę otwarcie mówić o niskiej skuteczności leczenia medycyny tradycyjnej.

lek.med Volodymyr Volovyk 
 Neurolog, który stosuje naturalne metody leczenia. Pozwalają mu one skutecznie leczyć większość chorób. Metodami tymi doktor zajmuje się już 16 lat. Z pełną świadomością stwierdza, że nic nie daje większej satysfakcji niż momenty, kiedy pacjenci odchodzą zdrowi oraz mogą cieszyć się pełnią życia. Leczenie przyczyn chorób jest jego celem, pasją i misją życiową.

mgr. Izabela Kaczorowska
 
Pracuje zawodowo jako Mistrz Naturopatii. Posiada specjalizacje z homeopatii klinicznej, terapii CEASE, elektropunktury i fitoterapii. Promuje zdrowy i szczęśliwy tryb życia. Na wykładach i szkoleniach przekazuje wiedzę z zakresu diagnostyki przyczyn dolegliwości oraz terapii naturalnych, które są skuteczne i bezpieczne dla zdrowia. Jest egzaminatorem państwowym osób ubiegających się o zawód Naturopaty.

Justyna Socha 
 Jako wolontariuszka działa w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którego jest współzałożycielką. Jej dziecko doznało powikłań poszczepiennych. Urzędnicy chcieli zmusić ją do szczepień, nakładając grzywny. Postanowiła udowodnić systemowi jak bardzo się myli. Walczy o wolność dokonywania wyboru przez rodziców w sprawie podawania szczepień. Pomaga rodzinom w podobnej sytuacji w jakiej była ona.

Dorota Gudaniec 
Nazywana "matką marihuany medycznej". To również za jej sprawą  polski rząd przegłosował Ustawę o oficjalnym wprowadzeniu do lecznictwa medycznego marihuany medycznej. Dlaczego to wszystko? Jej dziecko doznało poważnych powikłań poszczepiennych. Jako matka musiała wziąć sprawy w swoje ręce. Na co dzień pracuje w założonej przez siebie fundacji Krok po kroku i pomaga innym poszkodowanym.

Szczegóły spotkania:

Miejsce : Aleje Jerozolimskie 123 A Warszawa (budynek Millenium Plaza)

Koszt uczestnictwa: 80 zł 

Zgłoszenie oraz zakup biletu:

KUP BILET ON - LINE  Wystarczy wejść na stronę, dokonać zgłoszenia i płatności.

https://pokonajautyzm.evenea.pl


Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie: 730-860-118, 796-104-050 oraz mailowo: info@naturopata.pl

Forma płatności:

Prosimy o przelew na konto
ENSO Electronics (UK) Ltd.,

Rachunek bieżący w PLN
25 1500 1878 1218 7008 8870 0000

W temacie przelewu proszę wpisać słowo "Kongres" oraz podać Imię i nazwisko oraz email.
Pozwoli to na przesłanie Państwu imiennego biletu drogą elektroniczną. Należy go wydrukować oraz przynieść ze sobą w dniu spotkania. W przypadku braku możliwości wydrukowania biletu możecie Państwo odebrać go przed rozpoczęciem Kongresu.

 KUP BILET ON - LINE  Wystarczy wejść na stronę, dokonać zgłoszenia i płatności. 

https://pokonajautyzm.evenea.pl